VINTERTREFFEN: Bjarne Sandvik frå Knipenborg skyttarlag var ein av fleire årdøler og lærdøler som deltok på Vintertreffen. Arkivfoto: Privat.
VINTERTREFFEN: Bjarne Sandvik frå Knipenborg skyttarlag var ein av fleire årdøler og lærdøler som deltok på Vintertreffen. Arkivfoto: Privat.

Resultat frå Vintertreffen 2016

Fjordane skyttarlag arrangerte stemna i Vetlefjorden Grendahus. 102 deltakarar var med, og det var mykje god skyting. 

Årdal/Lærdal: Under får du resultata frå Vintertreffen 2016, der både lærdøler og årdøler deltok.

Mesterskap: 

Rekrutt: 1. Erlend Ellingsen Årskaug, Oppedal/Brekke 345, 2. Tor Kristian Dulsvik, Sogndal 344, 3. Emma Valvik Yttri, Leikanger 343, 4. Hedda Andrine Skår Indrebø, Vadheim 337, 5. Ingvild Eikevik, Sogndal 330, 6. Vebjørn A. Vik, Sogndal 328, 7. Knut Jonas Gunvordal, Sogndal 326, 8. Sølve Njøs Eikeland, Leikanger 325, 9. Beate Humlestøl Njøs, Leikanger 323, 10. Sara-Sofie Hegg, Hegg 309

Eldre rekrutt: 1. Kristian Haugsdal Asheim, Oppedal/Brekke 350, 2. Vegard Eikevik, Sogndal 350, 3. Jens-Henrik Hegg, Hegg 347, 4. Magnus E. Bøthun, Sogndal 346, 5. Erik Tobias Sletteland, Dale (Sunnfjord) 346, 6. Trine H. Njøs, Leikanger 345, 7. Sunniva Kristine Mydland, Gaular 345, 8. Ole Einar Sognnes, Hyllestad 341, 9. Stine Njøs Eikeland, Leikanger 340, 10. Jakob Witt, Fjordane 339, 11. Gaute Eliassen Hamre, Leikanger 338, 12. Tobias Hauge Barsnes, Sogndal 337, 13. Eirik Håland Moen, Leikanger 335, 14. Synne Råsberg, Nesse 334, 15. Sindre Birknes Indrebø, Gula 334, 16. Liv Rigmor Netland, Balestrand 330, 17. Even Lindborg, Norum 324, 18. Markus Feten, Fjordane 311

Junior: 1. Oddlaug Ellingsen Årskaug, Oppedal/Brekke 345, 2. Synnøve Sognnes, Hyllestad 345, 3. Malin Sæbø Nes, Leikanger 344, 4. Ørjan Øyrehagen, Norum 343, 5. Herman H. Uglum, Sogndal 341, 6. Håvar Eggum, Sogndal 339, 7. Christoffer Frivik Eldevik, Vadheim 339, 8. Elisabeth Steinfeld Leganger, Holsen 337, 9. Lillian Nummedal Bryn, Fjordane 335, 9. Karoline Mo Feten, Fjordane 335, 11. Eskil Forthun, Farnes 332, 12. Lisa Meek Ljotebø, Vadheim 323

V65: 1. Kåre Olav Skår, Vadheim 346, 2. Odd Peter Skinlo, Hyen 340, 3. Per Langeteig, Fjordane 340, 4. Helge Bakke, Nesse 334

V73: 1. Ludvig Indrebø, Farnes 350, 2. Magnar Molland, Sogndal 349, 3. Gulleik Vigdal, Fjordane 341, 4. Toralf Årdal, Jølster 341, 5. Andreas Veum, Farnes 337, 6. Reidar Sæle, Nesse 330, 7. Jens Ligtvor, Balestrand 324, 8. Norvald Husetuft, Holsen 320

Klasse 1: 1. Bård -Torstein Haugsvær, Oppedal/Brekke 248, 2. Øyvind Halsnes, Dale (Sunnfjord) 243, 3. Tore Feten, Fjordane 242, 4. Roy Kennet Rendedal, Fjordane 236, 5. Anders Mæland, Fjordane 233, 6. Ole Tjugum, Fjordane 233

Klasse 2: 1. Ole Ronny Kvamsdal, Oppedal/Brekke 339, 2. Linn Marie H. Øyrehagen, Norum 337, 3. Vidar Leganger, Holsen 332, 4. Helene Svedal Venes, Norum 332, 5. Andreas Ullebust, Førde 328, 6. Arne Sæle, Gaular 327

Klasse 3-5: 1. Svein Kåre Furre, Leikanger (5) 346, 2. Ove Sunde, Dale (Sunnfjord) (5) 343, 3. Reidun Kristin Knapstad, Florø (5) 342, 4. Gaute Ullebust, Førde (4) 342, 5. Lars Elling Haugsvær, Oppedal/Brekke (5) 338, 6. Lars Ove Dulsvik, Sogndal (4) 335, 7. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke (5) 335, 8. Asle Dulsvik, Sogndal (4) 334, 9. Lars Hallvard Ese, Balestrand (4) 334, 10. Runar Haugsdal Asheim, Oppedal/Brekke (3) 333, 11. Even Øyrehagen, Norum (4) 332, 12. Svein Bjarnar Nesse, Fjordane (3) 332, 13. Jørn Njøs, Leikanger (3) 331, 14. Olav Tiemann Hegg, Hegg (4) 331, 15. Ivar Husum, Leikanger (3) 329, 16. Jens Raunehaug, Sogndal (4) 329, 17. Helge Ullebust, Førde (3) 328, 18. Oddbjørn Eggum, Sogndal (4) 328, 19. Jens Terje Hammervoll, Sogndal (4) 327, 20. Marit Johanne Hegg, Hegg (4) 325, 21. Leif Magne Vigdal, Fjordane (4) 322, 22. Per-Magnar Sognnes, Hyllestad (3) 318

V55: 1. Jon Magnar Gjerland, Holsen 345, 2. Bjarne Sandvik, Knipenborg 345, 3. Per Meel, Balestrand 340, 4. Per Atle Fredheim, Hafslo 339, 5. Oddvar Råsberg, Nesse 339, 6. Bengt Næss, Hafslo 338, 7. Terje Alværvik, Gaular 337, 8. Arvid Skjerven, Hafslo 336, 9. Jan Arild Bjordal, Bjordal/Søreide 333, 10. Oddmund Tormodset, Viksdalen 324, 11. Arvid Brennset, Leikanger 312

Hovedskyting: 

Klasse ASP: 1. Silje Avsnes, Vadheim 225, 2. Ada Bertine Gunvordal, Sogndal 194, 2. Emma Kristin Gunvordal, Sogndal 201, 4. Martin Valvik Menes, Leikanger 237, 5. Jørgen H. Njøs, Leikanger 249

Klasse R: 1. Tor Kristian Dulsvik, Sogndal 247, 2. Erlend Ellingsen Årskaug, Oppedal/Brekke 247, 3. Emma Valvik Yttri, Leikanger 244, 4. Hedda Andrine Skår Indrebø, Vadheim 241, 5. Ingvild Eikevik, Sogndal 237, 6. Knut Jonas Gunvordal, Sogndal 236, 7. Vebjørn A. Vik, Sogndal 235, 8. Beate Humlestøl Njøs, Leikanger 234, 9. Sølve Njøs Eikeland, Leikanger 232, 10. Sara-Sofie Hegg, Hegg 222

Klasse ER: 1. Kristian Haugsdal Asheim, Oppedal/Brekke 250, 2. Vegard Eikevik, Sogndal 250, 3. Magnus E. Bøthun, Sogndal 248, 4. Jens-Henrik Hegg, Hegg 248, 5. Trine H. Njøs, Leikanger 247, 6. Ole Einar Sognnes, Hyllestad 247, 7. Sunniva Kristine Mydland, Gaular 247, 8. Erik Tobias Sletteland, Dale (Sunnfjord) 247, 9. Tobias Hauge Barsnes, Sogndal 244, 10. Stine Njøs Eikeland, Leikanger 243, 11. Jakob Witt, Fjordane 241, 12. Synne Råsberg, Nesse 240, 13. Gaute Eliassen Hamre, Leikanger 240, 14. Liv Rigmor Netland, Balestrand 239, 15. Eirik Håland Moen, Leikanger 239, 16. Sindre Birknes Indrebø, Gula 237, 17. Even Lindborg, Norum 233, 18. Markus Feten, Fjordane 228

Klasse J: 1. Synnøve Sognnes, Hyllestad 248, 2. Oddlaug Ellingsen Årskaug, Oppedal/Brekke 246, 3. Malin Sæbø Nes, Leikanger 246, 4. Herman H. Uglum, Sogndal 244, 4. Ørjan Øyrehagen, Norum 244, 6. Christoffer Frivik Eldevik, Vadheim 241, 7. Håvar Eggum, Sogndal 240, 8. Karoline Mo Feten, Fjordane 238, 8. Elisabeth Steinfeld Leganger, Holsen 238, 10. Lillian Nummedal Bryn, Fjordane 236, 11. Eskil Forthun, Farnes 234, 12. Lisa Meek Ljotebø, Vadheim 225

Klasse V65: 1. Kåre Olav Skår, Vadheim 248, 2. Odd Peter Skinlo, Hyen 244, 3. Per Langeteig, Fjordane 243, 4. Helge Bakke, Nesse 239

Klasse V73: 1. Ludvig Indrebø, Farnes 250, 2. Magnar Molland, Sogndal 249, 3. Gulleik Vigdal, Fjordane 244, 4. Toralf Årdal, Jølster 244, 5. Andreas Veum, Farnes 243, 6. Reidar Sæle, Nesse 237, 7. Jens Ligtvor, Balestrand 234, 8. Norvald Husetuft, Holsen 229

Klasse 1: 1. Bård -Torstein Haugsvær, Oppedal/Brekke 248, 2. Øyvind Halsnes, Dale (Sunnfjord) 243, 3. Tore Feten, Fjordane 242, 4. Roy Kennet Rendedal, Fjordane 236, 5. Anders Mæland, Fjordane 233, 6. Ole Tjugum, Fjordane 233

Klasse 2: 1. Linn Marie H. Øyrehagen, Norum 245, 2. Ole Ronny Kvamsdal, Oppedal/Brekke 243, 3. Helene Svedal Venes, Norum 241, 4. Vidar Leganger, Holsen 237, 5. Arne Sæle, Gaular 234, 6. Andreas Ullebust, Førde 233

Klasse 3: 1. Runar Haugsdal Asheim, Oppedal/Brekke 234, 2. Svein Bjarnar Nesse, Fjordane 234, 3. Jørn Njøs, Leikanger 233, 4. Ivar Husum, Leikanger 231, 5. Helge Ullebust, Førde 229, 6. Per-Magnar Sognnes, Hyllestad 222

Klasse 4: 1. Gaute Ullebust, Førde 242, 2. Asle Dulsvik, Sogndal 237, 3. Lars Ove Dulsvik, Sogndal 236, 4. Lars Hallvard Ese, Balestrand 235, 5. Even Øyrehagen, Norum 234, 6. Marit Johanne Hegg, Hegg 234, 7. Jens Raunehaug, Sogndal 233, 8. Oddbjørn Eggum, Sogndal 233, 9. Olav Tiemann Hegg, Hegg 231, 10. Jens Terje Hammervoll, Sogndal 228, 11. Leif Magne Vigdal, Fjordane 227

Klasse 5: 1. Svein Kåre Furre, Leikanger 247, 2. Ove Sunde, Dale (Sunnfjord) 243, 3. Reidun Kristin Knapstad, Florø 242, 4. Lars Elling Haugsvær, Oppedal/Brekke 241, 5. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 237

Klasse V55: 1. Jon Magnar Gjerland, Holsen 248, 2. Bjarne Sandvik, Knipenborg 248, 3. Arvid Brennset, Leikanger 247, 4. Oddvar Råsberg, Nesse 244, 5. Bengt Næss, Hafslo 243, 6. Per Meel, Balestrand 242, 7. Arvid Skjerven, Hafslo 242, 8. Per Atle Fredheim, Hafslo 242, 9. Jan Arild Bjordal, Bjordal/Søreide 241, 10. Terje Alværvik, Gaular 239, 11. Oddmund Tormodset, Viksdalen 228

Til toppen