Dei tilsette i Porten.no består i dag av Synne Asheim Haga (t.v.), Sunniva Knutsen og Halvor Farsund Storvik (ikkje på biletet). I tillegg bidreg dyktige frilansarar.
Dei tilsette i Porten.no består i dag av Synne Asheim Haga (t.v.), Sunniva Knutsen og Halvor Farsund Storvik (ikkje på biletet). I tillegg bidreg dyktige frilansarar. (Foto: Arkiv)

Om Porten.no

Porten.no er ei heildigital, uavhengig regionalavis for Indre Sogn. Me har forplikta oss til Redaktørplakaten og Ver varsam-plakaten. Avisa er eigd av Årdalsnett AS, eit lokalt breiband- og kabel-TV-selskap.

Me har sett oss nokre mål: Gjennom å vere leiande digitalt, både redaksjonelt og kommersielt, er målsetnaden å verte den føretrekte nyheitsformidlaren i områda me dekker. 

I dag blir me lese av 25 000 brukarar kvar veke, eit tal som aukar stadig.

Tips oss på tips@porten.no, eller stikk innom på ein kaffi i Sogndal eller Årdal. ☕️ 

 


Synne Asheim Haga 
Dagleg leiar og redaktør
synne@porten.no
+47 975 46 895

 

 

Kristine Haglund 
Anonnseselgar
kristine@porten.no
+47 948 61 766

 

 

 

Halvor Farsund Storvik
Journalist
hfs@porten.no
+47 907 03 711

 

 

Sunniva Knutsen 
Journalist
sunniva@porten.no
+47 908 15 045

 

 

 
Linda Watten
Journalist
linda@porten.no
+47 951 89 395

  

  Foto: Sunniva Knutsen

 

Liv Einemo Tønjum
Journalist
livtonjum@hotmail.com 
+47 476 74 868

 

 

Josef Benoni Ness Tveit
Journalist
josef.b.ness.t@gmail.com
+47 467 62 793

Til toppen