Om Porten.no

Om Porten.no


Porten.no er ei heildigital, uavhengig regionalavis for Indre og Ytre Sogn. Me har forplikta oss til Redaktørplakaten og Ver varsam-plakaten. Avisa er eigd av Årdalsnett AS, eit lokalt breiband- og kabel-TV-selskap.

Me har sett oss nokre mål: Gjennom å vere leiande digitalt, både redaksjonelt og kommersielt, er målsetnaden å verte den føretrekte nyheitsformidlaren i områda me dekker. 

I dag blir me lese av 25 000 brukarar kvar veke, eit tal som aukar stadig.

Tips oss på tips@porten.no, eller stikk innom på ein kaffi i Sogndal, Årdal eller Høyanger. ☕️

Debatt: Har du meiningar om det som skjer i lokalsamfunnet, send oss gjerne innlegg på same tips-mail og skriv «Meining» i emnefeltet. 

 


Synne Asheim Haga 
Dagleg leiar og redaktør
synne@porten.no
+47 975 46 895

 

 

 
Kristine Haglund 
Kommersiell leiar
kristine@porten.no
+47 948 61 766

 

 


Ola Weel Skram
Digitalleiar og journalist
ola@porten.no 
+47 415 77 725

 

 


Kyrre Fitje
Journalist
kyrre@porten.no 
+47 948 88 477

 

 

 

 
Vilde Grimelid Oppedal
Journalist, Høyanger-kontoret
vilde@porten.no
+47 476 46 287 

 

 

 
Eivind M. Øren 
Journalist, deltid
eivind@porten.no
+47 954 49 788

  

 

 

 
Liv Einemo Tønjum
Journalist, Lærdal
liv@porten.no 
+47 476 74 868

 

 

 
Janne Merete Bøyum
Freelance journalist
janne@porten.no 
+47 414 50 801

Til toppen