Har du tips til redaksjonen?

Har du tips til redaksjonen?


Porten.no har Indre og Ytre Sogn som sitt nedslagsfelt. Me skriv om det som rører seg i området og påverkar regionen vår. 

Har du tips til redaksjonen? Send gjerne til tips@porten.no eller kontakt ein av journalistane våre direkte. 

Debatt: Har du meiningar om det som skjer i lokalsamfunnet, send oss gjerne innlegg på same tips-mail og skriv «Meining» i emnefeltet. 

 


Ola Weel Skram
Digitalleiar og journalist
ola@porten.no 
+47 415 77 725

 

 


Kyrre Fitje
Journalist
kyrre@porten.no 
+47 948 88 477

 

 

 

 
Vilde Grimelid Oppedal
Journalist, Høyanger-kontoret
vilde@porten.no
+47 476 46 287 

 

 

 
Eivind M. Øren 
Journalist, deltid
eivind@porten.no
+47 954 49 788

  

 

 

 
Liv Einemo Tønjum
Journalist, Lærdal
liv@porten.no 
+47 476 74 868

 

 

 
Janne Merete Bøyum
Freelance journalist
janne@porten.no 
+47 414 50 801

 

Til toppen